VORTAL BHP
Aktualnie jest 860 Linki i 253 kategori(e) w naszej bazie
WARTE ODWIEDZENIA
 Co nowego Pierwsza 10 Zarekomenduj nas Nowe konto "" Zaloguj 13 kwietnia 2024
KONTAKT Z NAMI

Robert Łabuzek
+48501700846
 
Masz problem z BHP
szukasz odpowiedzi ?
Szybko i gratisowo otrzymasz poradę
zadzwoń lub napisz na maila.

Na stronie przebywa obecnie....

Obecnie jest 13 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Menu główne


Google

Przeszukuj WWW
Szukaj z www.bhpekspert.pl

Polityka: Prezydent Warszawy Bufetowa Watch Autor : Prawo
POLITYKA ! POLITYKA? TAK POLITYKA
INTERNET Blog o pani prezydent Warszawy
Patrzą na ręce nowej gospodyni stolicy

Blog Bufetowa Watch - taką dość złośliwą nazwę wybrał internauta, który śledzi poczynania Hanny Gronkiewicz-Waltz w ratuszu

Na świecie podobne strony są bardzo popularne. Internauci bacznie obserwują i krytykują m.in. prezydenta USA ( bushwatch. com) i premiera Wielkiej Brytanii ( blairwatch.co.uk). Strona www.bufetowa.blogspot.com wzięła swoją nazwę od złośliwego przydomka, którego krytycy Hanny Gronkiewicz-Waltz używali już w czasie kampanii samorządowej.

Jako główny powód powstania bloga jego autor, który przedstawił się "Rz" jako Michał P.(nie chciał podać nazwiska), wskazuje obawę przed "powrotem tzw. układu warszawskiego", czyli korupcyjnych powiązań polityków SLD i PO. Poza tym nie ufa dziennikarzom. - Nie wierzę, że media ogólnopolskie i lokalne będą rzetelnie patrzeć na ręce pani Gronkiewicz-Waltz. Za dużo w nich uwielbienia dla PO - tłumaczy.

Michał P. wytyka pani prezydent, że nie przyszła na sesję rady miasta, która odbyła się w poniedziałek po drugiej turze wyborów prezydenckich. Pyta, jak się ma działalność wiceprezydenta Włodzimierza Paszyńskiego w Unii Pracy i w rządzie SLD do zapewnień Hanny Gronkiewicz-Waltz o ściągnięciu do ratusza "zespołu fachowców, a nie polityków". Cytuje jej męża, którego wyobrażenia o tym, czego żona dokona w Warszawie, bardzo różnią się od jej zapewnień. W końcu zachęca internautów do zapamiętania kilku najważniejszych punktów programu pani prezydent, by ją potem z tego rozliczyli.

Autor zapowiada, że co kwartał będzie wysyłał do biura prasowego pani prezydent prośby o komentarz w sprawie realizacji jej programu. Odpowiedzi opublikuje na blogu. - Do tej pory wysłałem trzy pytania o bieżące sprawy, ale nie dostałem odpowiedzi - żali się.

Urzędnicy ratusza zapewniają, że mu odpowiedzą. - Mamy na to 14 dni, co oznacza, że został jeszcze jeden dzień. Odpowiedź jest przygotowywana - usłyszeliśmy w biurze prasowym warszawskiego ratusza.

Rzecznik prasowy urzędu miasta Tomasz Andryszczak tłumaczy, że musi najpierw zająć się pytaniami dziennikarzy prasowych. - Ale jeśli pan Michał P. będzie do nas stale pisać, będziemy z nim współpracować - obiecuje rzecznik i zapewnia: - Zdajemy sobie sprawę z rosnącej siły blogów internetowych. Krytykę z nich płynącą będziemy traktowali poważnie.

Michał P. zastrzega, że nie jest związany z żadną partią ani organizacją polityczną. Czytelnicy bloga mogą jednak przypuszczać, że jest sympatykiem PiS, bo umieszcza tu linki do stron Kazimierza Marcinkiewicza i radnego Warszawy z ramienia tej partii Macieja Maciejowskiego.

Michał P. czeka na wsparcie innych internautów, bo - jak tłumaczy - im dłużej będzie trwała kadencja Hanny Gronkiewicz-Waltz, tym trudniej będzie mu śledzić wszystkie poczynania gospodyni stolicy.

 

Link do Bufetowa Watch


Komentarze

Wyświetlanie Sortowanie
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się
INDIE 2015


Nasza nowa strona


Kodeks pracy


OKRESOWY Dla SŁUŻBY BHP, SZKOLENIE SIP


Kategorie


POZWOLENIA ZINTEGROWANE-HANDEL CO2


Głosowanie

Czy Państwowa Inspekcja Pracy spełnia swoją rolę

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 330
Komentarzy: 1


Polecamy ebookiBHP EKSPERT Sp.z o.o.

NIP 678-315-47-15 KRS 0000558141 bhpekspert@gmail.com
tel.kom.(0)501-700-846
Tworzenie strony: 0,245836019516 sekund.